Hakkımızda

Hakkımızda.

1994 – 2000 yılları arasında turizm sektöründe hizmet veren Kadıoğlu Turizm 2001 yılında kurulmuştur. 1618 sayılı yasaya tabi olup T.C Turizm Bakanlığı denetiminde ve Tursab üyesi A grubu seyahat acentasıdır.
Acentamız ağırlıklı olarak Hac ve Umre organizasyonları yapmakla birlikte yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir.

Misyonumuz

27 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadromuz ve donanımımızla sizlere en iyi ve en güzel hizmeti sunmaktan şeref duyacağız.

Hac ve umre gibi kutsal vazifelerin ifasında uzman rehberlerimiz nezaretinde size 24 saat hizmet sunmayı amaçlayan şirketimizin hacılarımıza sağlayacağı en önemli hizmetin Mekke ve Medine ‘de harem-i şeriflere yakın ve rahat konaklama imkanları olduğunun bilincindeyiz.

Azami memnuniyetinizi sağlayacak eksiksiz hizmet bilinciyle, tam donanımlı otellerle şirketimiz arasında uzun süreli sözleşmeler yapılmıştır. Şirket merkezimiz ve uzman kadromuzla hizmet birimlerimiz arasında sürekli koordinasyon içinde bütün talepleriniz en seri ve en mükemmel biçimde karşılanacaktır.

Bu kutsal yolculuğumuzda size hizmeti bir ibadet bilinci sayan kadromuzla şirketimizi tercih etmenizden dolayı şimdiden teşekkür ediyor Cenab-ı Hak’tan bizi mahçup etmemesi duasıyla saygılar sunuyoruz.

2023 hac ve umre fiyatları, 2023 hac ve umre yasak olacakmı, hac umre firmaları